Ігрова миша T90 — це поєднання передових технологій і комфорту.
Оптичний сенсор із 4 рівнями DPI забезпечує виняткову точність, необхідну для перемоги в динамічних іграх.
Три режими під'єднання (дротовий, Bluetooth, 2.4 ГГц) надають максимальну гнучкість у використанні.
Персоналізуйте свій ігровий простір за допомогою яскравої RGB-підсвітки.
Насолоджуйтеся тишею під час напружених баталій завдяки безшумним кнопкам.
А потужний акумулятор на 650 мА·год дасть вам змогу грати годинами без перерви.
Ергономічна форма миші T90 призначена для максимального комфорту вашої руки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 70 г |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴






