
Дрифт Машинка на Радіокеруванні KF27 1:20 (Dodge Hellcat) – 4WD, З LED-підсвічуванням
1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 202809
+380 (93) 100-33-73
мобільнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дрифт машинка - це неймовірний подарунок для близької людини.
Машинка має повний привід, що дає можливість повністю насолоджуватися швидкістю та легким управлінням.
Машинка зроблена з якісних матеріалів, не має запахів.
Завдяки змінним колесам машинка має два типу їзди:
-
Дрифт;
-
Перегони.
Акумулятор ємністю 500mAh, 3.7v. Час заряджання ±60хвилин.
Час використання ± 30 хвилин.
Масштаб 1:20.
Більшість аналогічних машинок має масштаб 1:24, що значно відрізняється від даної моделі за розміром.
Також наша машинка відрізняється підсвіткою. На відмінно від інших моделей, в даній дрифт машинці є світло передніх та задніх фар, а також неон на дні модельки.

Комплект:
- Машинка;
- Пульт керування (потрібно 2 батарейки АА, до комплекту не входять);
- Акумулятор;
- Зарядний пристрій;
- Змінні колеса;
- Фішки;
- Запасні болтики;
- Викрутка;
- Упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KF |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:20 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | Ні |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 250 г |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Світловий сигнал | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Паковання | Картонна коробка |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






