
Миша ATTACK SHARK X11 Black Бездротова Ігрова (2.4G, Bluetooth), PAW3311, 22000 DPI
1 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 040936
+380 (93) 100-33-73
мобільнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сенсори Pixart відомі своєю високою точністю та надійністю, що робить їх вибором багатьох професійних геймерів. Точність, що межує з інтуїцією. Pixart 3311 – це сенсор, який розпізнає кожен твій рух із хірургічною точністю. 22000 DPI дають чутливість, щоб твоя реакція була миттєвою, а приціл – відточеним до міліметра. Чистий, сирий контроль, якого потребують pro-геймери. Швидкі фліки, піксель-хантинг або плавне ведення – ця мишка не підведе у найважчий момент.
Сучасний чіпсет BK3633 з низькою затримкою, що забезпечує швидку передачу даних і миттєве виконання кожного руху. Це ідеальний варіант для динамічних FPS-ігор, де кожен клік має значення, а точність і швидкість – на першому місці.Три різні режими підключення: дротовий USB-C, 2,4 ГГц і режим Bluetooth, який можна легко перемикати за допомогою кнопки на задню частину миші.
Батарея на 65 годин. Акумуляторна миша X11 оснащена надтривалим часом автономної роботи. Для повної зарядки потрібно близько 2-3 годин. В змодельованих сценаріях нормального використання його можна використовувати до 65 годин на одному заряді. Тривалий час автономної роботи може допомогти вам довго грати в різні ігри.
Характеристики:
-
Розміри: 128 x 64 x 40 мм
-
Вага: 63 г
-
Сенсор: оптична, високої точності
-
Максимальна чутливість: 800-22000 DPI
-
Підключення: 2.4G, Bluetooth, Type-C
-
Матеріал: АБС-пластик
-
Заряджання: 2-3 год
-
Швидкість руху: 400IPS
-
Акамулятор на 65 год (300 мАг)
-
Частота опитування: 1000Hz
-
20 мільйонів натискань
-
Комплектація: Ігрова мишка (1шт), Док-станція (1шт), Кабель type-c (1шт), Наклейки, Інструкція (1шт)
Особливості:
-
Ергономічний дизайн;
-
Сумісно з операційними системами win7/8/10/11/Mac/Android/Xbox
-
Налаштування чутливості до 22000 DPI;
-
Сенсор PixArt PAW3311.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Attack Shark |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 128 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 60 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 22000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴







